Hakkımızda

Reklam tanıtım ve matbaa hizmetlerinin yanısıra reklamcılık alanında ihtiyacınız olan ürün ve hizmetleri de sizlere sunmayı hedef bilmiş, gerek kurumsal firmaların yüksek hassasiyet gerektiren talepleri gerekse bireysel tüketicilerin özel talepleri karşısında gösterdiğimiz hizmet anlayışı bizleri her sektörden kurum ve kişilerin tercihi noktasına taşımıştır. Yaratıcı ekibi ile müşterilerinin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Müşteriye düşen tek şey, hazırlanan işlere onay vermekten ibarettir. Anqira Reklam tüm bunları mümkün olan en düşük bütçelerle yapar.

MiSYONUMUZ
Ürünlerimiz, çözümlerimiz satış sonrası hizmetelerimiz ile sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız müşterilerimizin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmak.

ViZYONUMUZ
Grafik tasarım, Web tasarım, Matbaacılık, Digital baskı, Reklam tanıtım, İletişim, Promosyon, ve Organizasyon gibi verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörümüzde en iyisi olmaya devam ederek, tüm Türkiyeye ve Dünyaya örnek bir şirket olmak.

Belgelerimiz